בית / פרודוקטיביות / 7 דרכים מהירות להעלאת הפרודוקטיביות

7 דרכים מהירות להעלאת הפרודוקטיביות

 

לפניכם 7 עקרונות קצרים וברורים המיושמים בהצלחה ע״י המקצוענים הטובים ביותר בכל תחום והמשתכרים הגבוהים ביותר בשוק העבודה היום. אז מלי למשוך את הזמן ולהתחיל להסביר לכם כמה הכלים הללו יעזרו לכם לנהל את היומיום שלכם, הבא ונתחיל. (כי חייבים להיות פרודוקטיביים…)

 

1. לעבוד מהר יותר, לנוע מהר יותר ממקום למקום ולפתח חוש של דחיפות תמידית.

לפעול מייד לכיוון המטרות שהצבנו לעצמינו. קצב מהיר. רק אם נלמד לעבוד ולנוע בקצב מהיר יותר בצורה אפקטיבית נוכל להכפיל את היעילות בצורה מיידית. העניין הוא, שפשוט יש להחליט החלטות ולהוציא לפועל מהר ככל האפשר, כל האנשים המצליחים הם זריזים. וכל האנשים הנכשלים הם איטיים ודחיינים.

בספרו הקלאסי של נפוליאון היל – חשוב והתעשר הוא רעיין מאות ואלפי אנשים מצליחים ביותר והתכונה המשוטפת לכןלם הייתה החלטה מהירה ולא התלהטות ארוכה. מי שהתלבט הרבה לרוב לא ניצל את ההזדמנות שנקרתה לפניו והאנשים המצליחים באנת החליטו מהר ואז לאט לאט התאימו את עצמם לנסיבות המשתנות!

 

2. לעבוד לזמן ארוך יותר וקשה יותר

רוב האנשים הם אצלנים. הסוד ליעילות גבוהה הוא היכולת לשמור על מאמץ עקבי ומרוכז, המייוסם בהתמדה.

בראיון עם המילארדר היהודי לפני פרישתו מראשות עיריית ניו יורק הוא אמר  "לפני כל אחד מאיתנו יש הזדמנויות שונות, ואנחנו מביאים איתנו סט שונה של כישורים, ואני לא מדבר על כך שלמזל יש תפקיד גדול בהצלחה. אבל מניסיון איש,י אנחנו קובעים את המזל שלנו. ככל שעובדים קשה יותר, כך המזל גדל".

עוד הוא הוסיף ואמר:

"אני תמיד ניסיתי להיות הראשון שמגיע למשרד על הבוקר והאחרון שעוזב, זה שלוקח הכי פחות ימי חופש וזה שמוותר על הפסקות שירותים וצהריים בכדי לא להתרחק למשך יותר מדי זמן משולחן העבודה"

"אם אתם רוצים להצליח, לא תוכלו לשלוט בכמות המזל שלכם, לא תוכלו לשלוט ברמת החוכמה שלכם, אבל אתם יכולים לבחור כמה קשה תעבדו, וזה הדבר הראשון שיש לעשות לשם כך"

ישאז הפעם הבאה תתחילו שעה מוקדם יותר, תוותרו על הפסקת צהריים ותשארו שעה נוספת- זה יוסיף כ 9 שעות עבודה רגילה בכל יום- כי אנחנו עובדים בלא מפריע.

 

3. לעשות יותר מהדברים החשובים

מאחר ויש לי מס׳ מוגבל של שעות ביום יש להתמקד במטרות שיקדמו אותי הכי מהר. תמיד יש לשאול את עצמי, אם הייתי נאלץ לעזוב את הארץ לחודש, איזו מטלה אחת הייתי חייב לבצע ואותה יש לבצע במאמץ מרוכז ומפוקס.

 

4. לעשות את הדברים שאתה טוב בהם

אתה לא רק תהינה יותר מאחר ואתה שולט בהם, אלא אתה גם תשלים אותם הרבה יותר מהר. כך אתה תטעה פחות ותתרום יותר. הדבר הכי חשוב ללמוד בניהול זמן הוא שעלייך להיות מחוייב לשיפור תמידי במה שאתה עושה הכי טוב- זה מרכיב חשוב מאוד.

 

כלים פרודוקטיביים
כלים פרודוקטיביים ( אייפוד, קצת של פעם אבל עדיין מעביר את המסר)

 

5. לקבץ את המטלות שלך לבצע את המטלות הזהות והדומות ביחד

למשל, כתוב את כל המיילים באותו זמן, תעשה טלפונים באותו זמן וכו׳.לעולם לא לערבב.

 

6. ללמוד לעבוד בצוות

כן, כמו שזה נשמע, חייבים ללמוד ולעבוד בצוות, מי שלא יודע לעבוד בצוות כדי שיתחיל ללמוד איך עושים את זה. מבטיח להעלות מאמר רציני בנושא זה בקרוב.

 

7. לפשט ולסדר בשורה את העבודה

להשתמש בשיטת ״ניתוח התהליך״ לרשום את כל השלבים בתהליך- מהתחלה ועד הסוף ואז לעבור עליהם ולראות את אילו אפשר לפשט ולעשות מהר יותר ואילו אפשר למזג עם שלבים אחרים.

 

אז לאחר שעברתם על המדריך הקצר הזה, אני מקווה שאתם מקבלים מושג שזה לא כל כך קשה ומסובך כמו שזה באמת.

FacebookTwitterGoogle+WhatsAppShare

תגובות

אולי יעניין אותך גם

שפת גוף

13 טעויות שפת גוף שכולנו עושים

לגוף שלנו שפה משלו ו"המילים" שלו הן לא תמיד נחמדות. שפת הגוף שלך הפכה קרוב ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *